dreamotor

Dreamotor.pl to ekipa pasjonatów, w której profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą osób zainteresowanych jazdą na motocyklach. Mieszkamy i działamy w Krakowie, ale organizujemy również szkolenia i wykłady wyjazdowe.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które nie miały jeszcze do czynienia z jednośladem, którego nie napędza siła mięśni i chcą zdobyć uprawnia do prowadzenia motocykla, do osób, które mają prawo jazdy kategorii upoważniające do kierowania motocyklem, ale nie czują się pewnie, jak również i do osób, które mają potrzebę podniesienia swoich kwalifikacji, doszkolenia się, przypomnienia pewnych aspektów lub mają zamiar dokonać zmiany typu motocykla i chcą sprawdzić przed zakupem, jak się na takim motocyklu jeździ oraz dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B, którzy chcą bezpiecznie poruszać się jednośladami o pojemności 125 ccm.

Ludzie, którzy motocykl traktują nie tylko jako środek transportu wiedzą, że umiejętności jazdy można i trzeba doskonalić przez całe życie. Prawo jazdy nie zaświadcza, że umiemy jeździć, tylko, że możemy legalnie uczestniczyć w ruchu drogowym jako kierowcy motocykla. Będąc świadomym motocyklistą i myślącym człowiekiem, trudno było pojąć i zrozumieć system, w którym, żeby zdać egzamin, wystarczyło zrobić kilka manewrów na placu i przejechać bez łamania przepisów ustaloną i znaną wszystkim trasę po mieście. Przepisy w końcu się zmieniły, egzamin jest trudniejszy i bardziej wymagający dla kursanta. Trudniejsze manewry na placu, brak ustalonej trasy egzaminacyjnej - to nowości, które utrudniając zdającemu życie zmniejszają szansę na jego utratę. Trzeba się zdecydowanie bardziej starać i więcej umieć, żeby zdać. Po takim zabiegu świeżo upieczony motocyklista odbiera wymarzony dokument i, ufny w swoje kompetencje, siada na motocykl i zaczyna jeździć, już nie wokół pachołków. Pojawiają się trudne zakręty, nieprzewidziane sytuacje wymagające automatycznej i prawidłowej reakcji. Pojawia się również na prędkościomierzu prędkość większa, niż 50 czy 60 kilometrów na godzinę. Czy wystarczy umiejętności?

Jako jedyni oferujemy kompleksową obsługę potencjalnych oraz czynnych motocyklistów. Nauczymy, udoskonalimy technikę, doradzimy, jak się ubrać, wypożyczymy motocykl lub pomożemy go wybrać i kupić, nauczymy serwisować swój sprzęt i dokonywać pewnych napraw, doszkolimy na wyjeździe oraz zorganizujemy wyprawę. Czy trzeba chcieć więcej?

Zapraszamy!


Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!